.:: Firma Profili ::.

KARMAKSAN;  Ambalaj makinaları imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak; Tünelli şirink makinaları, Overlap Şirink Makinaları, L Kesim Şirink makinaları, otomatik dolum makinları, torba ağzı yapıştırma makinaları ile diğer ambalaj makinlarından oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, ticari ortaklarımız ve tedarikcilerimizin başarıya ulaşmaları için adil ve uzun vadeli iş birlikler oluşturmak, Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle hareket etmek, Araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak,

Misyon;

Ambalaj makina imalat sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak " Karmaksan " isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, Kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu ürünlere ihtiyaç hasıl olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

 
Hüseyin KARAKAYA
Yönetim Kurulu Başkanı